Новини та події


 

Діти, схильні до агресивної поведінки: соціально-педагогічна робота; психологічний супровід

Сьогодні агресивна поведінка в дітей і підлітків зустрічається все більш частіше. А шукати причини слід у вихованні, спілкуванні з іншими людьми, також варто враховувати і природжені схильності до насильства. Тому перед соціальними педагогами і практичними психологами стає важливе завдання діагностувати та скорегувати агресивність у дітей та підлітків.

Дивитись «Виставки»

21.10.2019 


Вивчаємо прекрасне: історія мистецтва

«Прекрасне в житті, прекрасне в мистецтві допомагає людині жити, допомагає виконувати складну справу життя,  бо це прекрасне випрямляє її душу…».

Й.В. Ґете

Дивитись «Виставки»

18.10.2019


Видання буремних 40 – х

Найкращі зразки світових і вітчизняних авторів художньої літератури, історичні звершення та досягнення, патріотизм і героїка минулого й тогочасного… Тематична спрямованість книжкових видань воєнних і повоєнних років Другої світової дивно й гірко поєднує документи доби цензурних ідеологічних утисків держави і звитяжний героїзм народу.

Дивитись «Тематичні виставки ФРЦК»

15.10.2019


Дослідники козацтва: від історії до сьогодення

Важко назвати іншу тему з історії України, яка викликала б такий великий інтерес, як історія запорозького козацтва. Його дослідженню приділяли увагу багато істориків. У сузір’ї видатних дослідників історії Запорозької Січі можна виділити А. О. Скальковського, М. Костомарова, Д. І. Яворницького, В. О. Голобуцького, О. М. Апанович, С. М. Плохія та багато інших.

Дивитись «Виставки»

11.10.2019


Психологія кризових станів: тривожні виклики доби

Підтримання і відновлення психологічного здоров’я різних верств населення  України в умовах травматизації є нагальною потребою доби. Виставка презентує літературу з теоретичних і практичних аспектів психології кризових станів: стан проблеми, практичні методики, досвід роботи.

Дивитись «Виставки»

10.10.2019


«Все, що мала і вміла, — у цій книжці»

Літературний гід знайомить вас з Маріанною Кіяновською. Вона творить свою поезію із трьох років, хоча нині вважає, що справді писати почала лише після двадцяти, критично дивиться на власні вірші і не уявляє свого життя без літератури. Українська поетеса, есеїстка, перекладачка, літературний критик та літературознавець.

Дивитись «Літературний гід»

08.10.2018


«Педагогічні стратегії сучасності»

(до Дня працівників освіти)

Працівниками бібліотеки БДПУ була підготовлена виставка «Педагогічні стратегії сучасності», на якій представлялись інноваційні технології в освіті: НУШ, проблематика компетентнісного підходу, запровадження інклюзивної освіти.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

07.10.2019


 

Electronic Berdyansk State Pedagogical University (eBSPU)

 2-го жовтня у Бердянському державному педагогічному університеті був проведений семінар з впровадження інституційного репозитарію БДПУ.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

03.10.2019


Вірні збирачі духовних скарбів

(до Всеукраїнського дня бібліотек)

Мабуть тому, що останній день вересня співпадає з професійним святом бібліотекарів України, в цей день, зазвичай, дуже гарна погода. Чи співпадає це з початком Бабиного літа, чи то Господь дарує нам ще одну втіху до свята, але чому б і ні.

Мабуть це були б не бібліотекарі, якщо б вони не придумали ще якусь втіху до свого святкування. Це і фільм з яскравими моментами з життя та роботи колективу, який цілий день демонструвався з екрану в холі центрального корпусу, це і купа квітів, які отримали бібліотекарки, це й закуплені різні смаколики до столу.

Дякуємо керівництву університету в особі проректора Ольги Гуренко, та голові профспілкового комітету Віталію Лолі за поздоровлення колектива та смачні і оригінальні торти. Гарні слова гріють серце та надихають на ще пліднішу роботу.

Доречі, навіть свято було використане як ще одне навчання з підвищення кваліфікації. Між двома командами відбулися змагання з дешифрування з УДК українських пісень. Азарт та сміх супроводжували це навчання, а маленькі призи порадували кожну.

До зустрічі в абонементах та читальних залах, кажуть вам бібліотекарі! 

30.09.2019


Охорона праці та безпека життєдіяльності.

Цивільний захист. Пожежна безпека

25-26 вересня на виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 114 від 01.02.2019 року на базі Бердянського державного педагогічного університету провели навчання, підвищення кваліфікації та перевірку знань із питань охорони праці та безпеки життєдіяльності посадових осіб департаментів (управлінь) освіти і науки, закладів вищої освіти ІІІ –ІV рівнів акредитації, І-ІІ рівнів акредитації, підприємств, установ та організацій.

Бібліотека БДПУ надала інформаційний супровід до цього заходу.

Дивитись «Виставки»

26.09.2019


Бердянський державний педагогічний університет: історія та сучасність

Бердянський державний педагогічний університет – один із найстаріших закладів вищої освіти Північного Приазов’я. Він славиться своєю історією, традиціями, випускниками та плідною і багатогранною науковою роботою.

«Виставки з краєзнавства»

23.09.2019 


26 Book Forum

18–22 вересня 2019 року у Львові та у понад 30 локаціях міста відбувся 26 BookForum – видатний культурний фестиваль країни.

Фокусна тема фестивалю – «Відшукування причетного» – назва одного з віршів українського поета Грицька Чубая.

Ми постійно шукаємо причетних до глобальних зрушень, так наче це знання дасть нам якусь владу над цими процесами. І шукаємо їх найчастіше десь ззовні, недооцінюючи власний вплив на все, що відбувається довкола…

«Літературний гід»

23.09.2019


«Через віки Бердянськ і Ми»

Сьогодні 18 вересня 2019 р. в Бердянському державному педагогічному університеті відбувся бібліотечний квест «Через віки Бердянськ і Ми». Цей квест був третім етапом циклу заходів до 80-річчя Запорізької області «Запорізька область – багатогранність поглядів», а також присвячений Дню міста.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

18.09.2019


 Професор рекомендує

Початок навчального року. Для першокурсників – зовсім нова реальність. Для старших курсів – повернення до інтелектуальних зусиль, творчих імпульсів, активного самовираження. Нові люди, враження, знання, імена, тексти. Ми продовжуємо запрошувати до «Літературного гіду» викладачів нашого університету. Сьогодні вони пропонують студентам цікаву книгу: наукову, навчальну, науково-популярну, художню.

Дивитись «Літературний гід»

17.09.2019


Вітаємо першокурсників в стінах бібліотеки!

Сьогодні пройшла перша екскурсія в новому навчальному році для студентів І курсу Факультету дошкільної, спеціальної та соціальної освіти спеціальності «Соціальна робота». Першокурсники відвідали абонементи № 1, № 3, довідково-інформаційний відділ, читальний зал, фонд рідкісної і цінної книги, а також медіа-центр та дізналися де потрібно брати друковані або електронні книги. Також їхній увазі були представлені сайт бібліотеки та репозитарій БДПУ.

Шановні куратори та викладачі навчальних дисциплін, якщо Ви бажаєте провести екскурсію по бібліотеці, звертайтесь до провідного бібліотекаря Куторги Алли Володимирівни, каб. № 143 головного корпусу БДПУ.

Бажаємо першокурсникам плідного навчання та гарних знань.

Дивитись «Екскурсії»

12.09.2019


Формуємо компетентність: педагогічні стратегії сучасності

«…справжня революція в навчанні полягає не лише в змісті шкільної системи. Вона полягає в навчанні того, як учитися, як думати, у вивченні нових методів, які ви можете використати для розв’язання будь-якої задачі, що виникає перед вами в будь-якому віці» (Гордон Драйден, Джанет Вос. Революція у навчанні. Навчити світ вчитися по-новому).

 Україна тільки стає на цей шлях, а реформа середньої освіти – реформа, орієнтована на те, щоб випустити зі школи всебічно розвинену, здатну до критичного мислення цілісну особистість, патріота з активною позицією, інноватора, здатного змінювати навколишній світ та вчитися впродовж життя, – сьогодні на порядку денному.

Дивитись «Виставки»

10.09.2019 


Олександр Довженко: художник і тоталітаризм

Олександр Довженко палко любив свою Батьківщину, але тоталітарна система змусила митця жити та працювати не в рідній стороні, хоча всі його творчі шедеври пронизані любов’ю до України.

Дивитись «Віртуальні виставки»

09.09.2019


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет