Гуманітарні е- бібліотеки

  • Гуманітарні  е- бібліотеки

• History

Пізнавайте історію рідної країни разом з History. Розробки уроків, відео, атласи з історії України, реферати, ЗНО та книги по історії можливо знайти на цьому порталі.

• Територія терору

На сайті відображені наукові та довідкові  матеріали з історії  світових війн,  жива історія, свідчення очевидців, публікації, архіви документів, фото та відео матеріали та повнотекстова е-бібліотека.

• Український інститут  національної пам’яті

Український інститут національної пам’яті є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра культури і який реалізує державну політику у сфері відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу. Основними завданнями Інституту є: 1) організація всебічного вивчення історії українського державотворення, етапів боротьби за відновлення державності та поширення відповідної інформації в Україні та світі; 2) здійснення комплексу заходів з увічнення пам’яті учасників українського визвольного руху, Української революції 1917-1921 років, воєн, жертв Голодомору 1932-1933 років, масового голоду 1921-1923, 1946-1947 років та політичних репресій, осіб, які брали участь у захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, а також в антитерористичних операціях; 3) організація дослідження історичної спадщини та сприяння інтеграції в українське суспільство національних меншин і корінних народів; 4) популяризація історії України, її видатних особистостей; 5)подолання історичних міфів.

• Інститут української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського НАН України

Спеціалізована українська наукова установа в галузі археографії, джерелознавства та спеціальних історичних дисциплін у складі Національної академії наук України.

•AUP.Ru

AUP.Ru — Бібліотека економічної та ділової літератури. На сайті розміщені електронні навчальні посібники, методичні матеріали і наукові монографії з питань економіки, фінансів, менеджменту і маркетингу на підприємстві. У окремому розділі публікуються учбові і наукові статті.

•Бібліотека Гумер

Електронна бібліотека для студентів і викладачів гуманітарного профілю. Колекція книг по історії, культурології, філософії, політології, літературознавству, мовознавству, журналістиці, психології, педагогіці, праву, економіці і т. ін.

•Електронна бібліотека світової літератури

Бібліотека поповнювалася хронологічно, починаючи з давньогрецької літератури. На сьогодні більш-менш повно представлена давньогрецька та давньоримська література, Середньовічна література, а також література для дітей. Менш повно — література Відродження та XVII століття. У розділі «Художня література» автори розміщені хронологічно, в інших — за алфавітом.

•Бібліотека українського мистецтва

Проект Бібліотека українського мистецтва відкрито 5 червня 2014 року. На сьогодні це найвичерпніше в Інтернеті джерело інформації про історію українського мистецтва. На сайті зібрані біографії понад 250 художників, і розділ цей постійно поповнюється.

Основний контент сайту складається з повнотекстових електронних копій книг про українських художників та українське мистецтво, виданих протягом ХХ століття в Україні та за кордоном. На сайті також є розділи  Журнали, Статті, Дитячі книги з ілюстраціями українських художників.

•Віртуальна бібліотека представництва ЄС в Україні

На сайті розміщені повнотекстові угоди ЄС, стратегії, консолідовані договори, реформи, методичні рекомендації, словники та довідники.

•Електронна колекція підручників

Електронна колекція навчалних посібників з соціально-економічних і гуманітарних наук.

Українські народні пісні

Пісенна культура українського народу багатьма своїми джерельцями впадає в океан культури світової. Пісня колискова, весільна, лірична супроводжує нас від народження до останньої межі, все це ви маєте змогу знайти на порталі «Українські народні пісні».

Педагогіка:

•Педагогічна бібліотека

Педагогічна бібліотека,  що постійно поповнюється. Багато книжок з літератури,   педагогіки, її прикладних галузях, а також наук медичного і гуманітарного циклів, що мають відношення до виховання і навчання дітей. Популярні і наукові видання, підручники, статті з періодики: педагогічна бібліотека — це фонд доступної кожному інформації.

•Освітній портал «Педагогічна преса»

Освітній портал ПедПРЕСА розповідає про середню та вищу освіту в Україні, ЗНО, науковий світ, студентське життя, відео арт-школу. Завдяки "корисному відео" є можливість побувати на вебінарах, зустрічах і конференціях з педагогічної тематики.

•Педагогічний музей України

Музей володіє колекціями підручників, документів, фотографій, періодичних педагогічних видань, педагогічних посібників XIX-XX століть, матеріалами про репресованих вчителів, комплектами матеріалів вчителів і вчених-педагогів України, методичних посібників та технічних засобів навчання різних епох.

•WEB- Мультимедіа енциклопедія «Історія педагогіки»

Цей сайт  — певна спроба створити компонент майбутнього освітнього середовища, у якому буде комфортно як викладачам, так і студентам, де нові інформаційні технології стануть служити такій традиційній, але дуже важливій дисципліні, як «Історія педагогіки».  За рахунок мультимедіа  створено структуру, що відповідає сучасним вимогам кредитно-модульної системи, а також  сучасну WEB-систему оцінювання якості підготовки і самопідготовки студентів.

•Всеукраїнський  портал «Початкове навчання»

На сайті розміщені нормативно-правові документи, статті, методичні розробки уроків, відеотека та бібліотека для вихователів днз та вчителів початкових класів.

 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет