Художні е-бібліотеки

  • Художні е-бібліотеки

 


Loyal Books

Loyal Books -безкоштовні аудіокниги і електронні книги. На сайті переважно розміщена художня література англійською мовою, яку можете скачати або прослухати онлайн.  

Поетика

ПОЕТИКА — це найпопулярніша в Інтернеті поетична бібліотека українською мовою. Інтернет ресурс надає всім зацікавленим доступ до скарбів української поезії у простій та зручній формі, підтримує українських поетів, пропагуючи їхні твори і українську поетичну традицію. Служить посередником для спілкування читачів і поетів.

Бібліотека Української Літератури

Ukrlib це: найбільша в Інтернеті електронна бібліотека української літератури, яка, окрім українських книг, містить також літературну енциклопедію, біографії практично всіх письменників України, шкільні твори, учнівські рефераті, короткі перекази змісту творів і ще багато іншого.

Электронная библиотека bookz.ru

Колекція безкоштовних книг в електронному варіанті. Зручний алфавітний пошук. Можливість прочитати або викачати книги, довідники, словники, журнали.

Російська віртуальна бібліотека (РВБ)

Російська віртуальна бібліотека. Класична і сучасна література з авторитетних джерел із додаванням довідково-коментуючого апарату. Технологічні прийоми, програми, публікації.

Fictionbook

«Fictionbook» — електронна бібліотека. Література різних жанрів у форматах html, txt, rtf, rb і ін.

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет