Книжковий Арсенал 2016

489 переглядів

06.05.2016


22 – 26 квітня відбувся V міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» – найбільша подія в Україні, що об’єднує літературу і мистецтво.

Наші на Книжковому Арсеналі.

Доктор філологічних наук С. Філоненко презентувала роман  В. Іванченка «Одіссея найкращого сищика республіки» на книжковому Арсеналі.

knugkovui arsenal

Радимо прочитати:

Новинки Книжкового Арсеналу:

timthumb

Венс Ешлі. Ілон Маск Tesla Spacex  і шлях у фантастичне майбутнє. / Ешлі Венс, перекл. з англ. Мирослави Лузіної.– 2 – ге вид. – К.: ТАО, 2016. – 416 с.

Ілона Маска називають Леонардо да Вінчі нашої епохи і новим Стівом Джобсом. Без нього не було би ані платіжної системи Pay Pal, ані ектромобілів  Tesla, ані перших приватних космічних польотів. Він замірився не тільки пересадити людство на електромобілі, зняти його з нафтової голки, завдяки сонячній енергії та мережі супер– зарядок для електромобілів, а й розпочти колонізцію Марса, та зробити людську цивілізацію межпланетною.

timthumb (3)

Свендсен Ларс. Філософія свободи / Ларс Фр. Г. Свендсон: пер. с норвежск. Софії Волковецької. –К.: Видавництво Анетти Антоненко;  К.: Ника – Центр, 2016. – 336 с.

Чи може існувати свобода у  всесвіті, яким керують закони природи? Що потрібно людині, щоб почуватись вільною? Яке суспільство ми маємо розбудувати, щоб його можно було назвати вільним? Які загрози чекають на свободу у сучасному суспільстві? Чи може свобода зазнавати певних обмежень? Ці, та багато інших питань, розглянуто в книжці норвезького філософа.timthumb (1)

Франкл Віктор. Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі / Віктор Франкл; переклад з англійської Олени Замойської Харків : Книжковий клуб «Клуб сімейного дозвілля», 2016. – 160 с.

Віктор Франкл – всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. У 1942 році він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку, та поведінку інших вязнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля, та дають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, як допомогла міліонам людей віднайти себе, та  змінити життя. Віктор Франкл доводить, що тільки но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь яке випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.

 

timthumb (2)

Куан Ю Лі. Із третього світу в перший. Історія Сінгапуру: 1965 – 2000а/ Лі Куан Ю; пер с англ Е. Сагайдака. – К.: Видавнича група КМ – БУКС, 2016. – 760 с.

Як побудувати мирні відносини з вороже налаштованими сусідами, як збезпечити людей житлом і взагалі підвищіти рівень їхнього життя, як налагодити постачання води, як позбутись небезпечних комуністичних партій. Це і багато іншого вдалось зробити творцю незалежного Сингапуру. Його країна – одна з найбільш перспективних у світі.

timthumb (5)

Брати Капранови. Забудь  – річка: роман / Брати Капранови. – К.: Нора – Друк, 2016 – 544 с.

Троє молодих людей завдяки гримасі долі потрапляють на війну під одним іменем – Степан Шгута. Комсомолець воює у дивізії «СС Галичина», син офіцера УНР – у Червоній армії, а польський жовнір – в УПА. Багато років потому випадково зустрічються двоє їхніх нащадків і між ними спалахує кохання. Герої ведуть родинне історичне розслідування трьох доль, які переплуталися і стали фактично однією долею – долею українця у Другій світовій війні. Назва роману походить від старого язичницького символу – Забудь – річки, що розділяє світ живих, та світ мертвих. Саме така Забудь – річка протікає між поколіннями у кожній українській родині.

timthumb (4)

Бабкіна К. Щасливі голі люди / Катерина Бабкіна. – Чернівці : Meredian Czerhonitz, 2016. – 80 с.

Ця книжка про щастя, або, якщо точніше, про те, що стається з нами перед  ним. Це історії про покоління тих українців, хто ще краєм життя застав «совок» і руїну по ньому, хто виріс і зміцнів, як міг, радше не завдяки, а супереч усьому, що з ними сталось; про те, як ці люди живуть тепер і взаємодіють зі світом у якому – і війна, і любов, і еміграція, і Ханой, і Нью– Йорк, і мертві, і живі, і сліпі, і немудрі. І головне – про те, як з цим усім бути щасливим.