Новини та події


«Іван Котляревський сміється»

(до 250-річчя з Дня народження)

  • «Він між нами тепер! Він зібрав нас усіх!
  • Хто ж на поклик його озоветься?
  • З-поза довгих ста літ чи ви чуєте сміх?
  • То Іван Котляревський сміється».

М. Вороний

Дивіться «Виставки»

06.09.2019 


Держава будується нині

О. Ольжич

До Дня Незалежності України бібліотека БДПУ підготувала тематичну виставку «Держава будується нині», мета якої – відобразити історію державотворення в Україні впродовж віків, від періоду Київської Русі до сьогодення.

Дивитись «Виставки»

21.08.2019


120 років з Дня народження Б. Антоненко-Давидовича

5 серпня виповнюється 120 років з Дня народження Бориса Антоненко-Давидовича (1899–1984) – українського письменника, мовознавця, літературознавця, літературного перекладача.

Бібліотека БДПУ підготувала виставку, присвячену цій видатній людині, яка мужньо здолала роки репресій.

Дивитись «Виставки»

26.07.2019


В лабіринтах антиутопії

До 70-річчя виходу книги Дж. Орвелла «1984» бібліотека БДПУ підготувала виставку «В лабіринтах антиутопії», на якій представлена світова та українська антиутопія як літературний жанр.

Дивитись «Віртуальні виставки»

08.07.2019


Дитина в віртуальному світі: можливості і небезпеки

Сьогодні  Інтернет став невід’ємною частиною життя суспільства. З одного боку , це засіб розвитку  ерудиції та навичок спілкування, а з іншого – ситуація підвищеного ризику зіткнення з певними загрозами.

Дивитись «Віртуальні виставки»

01.07.2019


Конституція України: шляхом демократичного розвитку

28 червня щорічно відзначається державне свято на честь ухвалення Конституції незалежної України. Події 1996 року заклали основу політичного життя України, створили умови демократичного розвитку держави і суспільства.

До пам’ятної дати бібліотека презентує виставку «Конституція України: шляхом демократичного розвитку».

Дивитись «Виставки»

25.06.2019


«Запорізький край – багатогранність поглядів»

21 червня, у стінах БДПУ відбулася ІІ частина краєзнавчого циклу «Запорізький край – багатогранність поглядів» присвячена 80-річчю Запорізької області, яку організувала університетська бібліотека.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

24.06.2019


Волт Вітмен 

31 травня 2019 року виповнюється 200 років з Дня народження Волта Вітмена (1819–1892) – американського поета і публіциста.

«Поезія покликана розкривати прекрасне у житті, – зауважує поет, – але прекрасне не в пишних окрасах — прекрасне саме життя як таке, в його істині і простоті». Він мріяв про поезію, яка не вимагала б перекладу, а впливала на читача так само безпосередньо і хвилююче, як музика.

Дивитись «Виставки»

30.05.2019


«Книжковий Арсенал» 2019 

Спільне буття: цінності, діалог, розуміння.

 

Дивитись «Літературний гід»

29.05.2019


І великі були маленькими

Виставка присвячена серії книг «Життя видатних дітей» і містить неймовірні історії про життя маленьких майбутніх письменників, художників, архітекторів, математиків, медиків, фізиків, які надихають своїм незламним прагненням досягти мрії.

Дивитись «Вернісаж дитячої книги»

22.05.2019


Фундатори освітніх дисциплін

(Виставка-огляд навчальних видань ФРЦК)

Неприпустимо відпускати у забуття імена Вчителів. Результати їхнього служіння справі народної освіти варті уваги й переосмисленню кожним наступним поколінням.

Дивитись «Віртуальні виставки ФРЦК»

20.05.2019 


«Науковий потенціал БДПУ 2019»

В рамках Днів науки університетська бібліотека презентувала виставку «Науковий потенціал БДПУ 2019». Її символом стало широке і розлоге древо знань, де шість гілок – факультетів представили монографії, історичні дослідження, підручники, навчальні посібники, методичні комплекси та багато інших видань 2016-2019 років – які складають науковий доробок викладачів Бердянського державного педагогічного університету.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

17.05.2019


Щоб дзвони пам’яті не змовкли

/до Дня пам’яті жертв політичних репресій/

Радянський режим став найкривавішим періодом існування для України, де після війни і геноциду буквально винищували бунтівну інтелігенцію і цілі народи, як це було із кримськими татарами. Людей розстрілювали, катували, засилали і стирали з лиця Землі.

Щороку у третю неділю травня Україна відзначає День пам’яті жертв політичних репресій. Бібліотека БДПУ підготувала тематичну виставку до роковин Великого терору.

Дивитись «Виставки»

17.05.2019


Мислити – значить існувати : філософська думка Європи

Впродовж 16-ти років Україна святкує День Європи (відзначається 18 травня 2019 року).

Бібліотека БДПУ пропонує виставку «Мислити – значить існувати : філософська думка Європи», в якій відображено історично-філософський процес формування Європи як культурно-цілісного феномену.

Дивитись «Виставки»

17.05.2019


«Книга запитує про майбутнє»

Бібліотека БДПУ в рамках Днів науки започаткувала новий проект. Це інтелектуальна гра «Книга запитує про майбутнє», яка пройшла під час роботи студентської секції «Історія». Великі антиутопії ХХ ст. задавали питання про образ майбутнього і отримували цікаві відповіді від викладачів і студентів Гуманітарно-економічного факультету.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

15.05.2019


Студентська секція «Актуальні проблеми менеджменту організацій і адміністрування»

14 травня б-ка БДПУ забезпечила інформаційний супровід проведення студентської секції «Актуальні проблеми менеджменту організацій і адміністрування». Були презентовані книжкові виставки «Індустрія гостинності: нові обрії», «Управління освітою» та проведено короткий огляд матеріалів сайту бібліотеки БДПУ з даної тематики.

15.05.2019


«Корифей української прози»

(до 170-річчя від дня народження Панаса Мирного)

Панас Мирний – один із перших, хто вивів українську літературу на нові «рейки» епічної прози. Ми згадуємо відомого письменника в день його 170-річчя.

Дивитись «Виставки»

08.05.2019


Гортаючи окремі сторінки

(до Всесвітнього Дня книги та авторського права)

Книжкові виставки, які постійно презентуються бібліотекою і виконують функції інформаційного супроводу до поточних лекцій, традиційно займають своє місце у координації роботи з кафедрами вишу.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

24.04.2019


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет