Новини та події


Вища школа. На шляху змін

Освіта — основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави.

Вища професійна школа займає особливе місце в системі освіти України. Вона є акумулятором інтелектуального багатства суспільства й рушієм соціально-економічного прогресу.

Дивитись «Виставки»

22.04.2019


Екологічне виховання

(До Дня довкілля)

«У людства повинно бути майбутнє і воно може бути світлим. Нерозв’язаних проблем немає. Пройти небезпечну ділянку шляху в майбутнє допоможе світло екологічних знань, активність, праця та високий професіоналізм».

М. Ф. Реймерс

Дивитись «Виставки»

18.04.2019


Індустрія гостинності: нові обрії

Індустрія гостинності (hospitality industry) — один із суб’єктів туристичної індустрії, бізнес, спрямований на забезпечення туристів житлом, харчуванням, а також організацією їх дозвілля.

Дивитись «Виставки»

15.04.2019


«Мій рідний край – моя земля!»

Запорізька область – це земля, яка славиться своїм козацьким минулим, патріотичним сьогоденням та зірковим майбутнім. Продовжуємо краєзнавчий цикл присвячений ювілею нашої маленької батьківщини.

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

15.04.2019


Школа і соціум. Творення громадського суспільства

«Завдання всіх майбутніх діячів руху громадсько активних шкіл – знайти кращі способи розкриття потенціалу в дітях, їхніх сім’ях і всіх членах громади. Існує неперервний зв’язок між тим, що відбувається в школах, і тим, що вдома й на вулиці. Наша відповідальність – намагатися віднайти спосіб зробити його позитивним».

(Ларрі Е. Деккер)

Дивитись «Виставки»

09.04.2019


Дитина в сучасному соціопросторі: формуємо цінності

Дитинство – період активного соціального «розгортання» зростаючої особистості та освоєння соціокультурних досягнень суспільства, період проби і самовизначення себе у соціальному просторі світу людей. Цей світ відкривається дитині поступово у системі існуючих ціннісних орієнтацій, рольових взаємин, правил соціальної поведінки, культурних норм взаємодії.

Дивитись «Виставки»

08.04.2019


Греція: минуле і сучасне

Колиска західної цивілізації, вічно юна і прекрасна Греція. Такою вона постала на книжкових виставках представлених бібліотекою БДПУ на заході, присвяченому 25-річчю з Дня заснування Бердянського міського грецького товариства «Еллада», що відбувся 5 квітня, в університетській актовій залі. Античність і друга світова війна, археологічні знахідки і художня література — інформаційний супровід заходу розкривав тему в різних аспектах.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

08.04.2019


Г.Ф.Кольб «История человеческой культуры»

Ноосфера – своєрідна узагальнююча система розвитку культури людства. Вивчення історико – культурологічних аспектів глобальних проблем цивілізації становить пріоритетний інтерес для сучасного суспільства та визначення його майбутнього.

Дивитись «Книжкові пам’ятки живуть у сьогоденні»

05.04.2019


«Соціальні мережі в роботі бібліотек»

Важливу роль у сучасному світі відіграють соціальні мережі – це простий спосіб розповісти про те, що відбувається навколо вас.

Долучайтеся до бібліотеки БДПУ на сторінках СМ  Facebook та Instagram.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

04.04.2019


Професія педагога: стратегії творчого розвитку

Педагог – людина, яка вчиться все своє життя та крокує в одну ногу зі змінами в суспільстві. 

Дивитись «Виставки»

03.04.2019


Читаємо істориків. Беремо відповідальність за майбутнє.

Історичний тиждень. Бестселери 21 століття.

Дивитись «Літературний гід»

29.03.2019«В пошуках живої душі»

(210 років з Дня народження М. В. Гоголя)

Микола Гоголь – одна з самих містичних постатей літератури ХІХ століття. Його життя та творчість такі багатогранні, що до сьогоднішнього дня викликають інтерес дослідників.

Дивись «Віртуальні виставки»

29.03.2019


Історичний тиждень. Кінолекторій «Крути. 1918»

Бібліотека БДПУ надала інформаційну підтримку при проведенні кінолекторію історичної тематики (перегляд і обговорення фільму «Крути. 1918»). Була презентована виставка «За волю, за гідність, за славу», присвячена трагічним і легендарним подіям 29 січня 1918 року. Захід відбувся у рамках проведення  історичного тижня (організатори Студентська рада БДПУ, кафедра історії та філософії Гуманітарно-економічного факультету)

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

26.03.2019


Модернізація освіти

(рекомендаційний список газетно-журнальних статей)

Людство постійно збагачує теорію та практику навчання. Стратегія розвитку сучасної школи обумовлюється потребами суспільства та освітньої інфраструктури.

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

21.03.2019


Іван Мазепа: погляд крізь століття

/ до 380-річчя з дня народження /

«Без жодної політики візьмітесь ви за руки…»

(Іван Мазепа)

Дивитись «Виставки»

19.03.2019


 

Плекаємо красу і гармонію: засоби та методи естетичного виховання

Естетичне виховання – це послідовне формування у дітей естетичного ставлення до життя, розвиток сприймання і розуміння прекрасного у мистецтві, природі, взаєминах людей, художніх потреб і здатності до художньої творчості. Введення дитини в світ краси і гармонії є важливішим завданням естетичного виховання.

Дивитись «Виставки»

15.03.2019


Літературна вітальня до дня народження Т.Г. Шевченка

9 березня, вся країна святкувала 205-річницю від дня народження великого поета. До цієї дати бібліотека університету підготувала та провела святкове засідання Літературної вітальні, присвячене дню народження Т.Г. Шевченка.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

14.03.2019


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет