Новини та події


Україна гідна свободи

/до Дня Гідності та Свободи/

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлене на честь двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. До цього дня бібліотека представляє виставку «Україна гідна свободи!»

Дивитись «Виставки»

19.11.2018


Дух животворить. Читаємо Г. С. Сковороду

Філософ, мандрівник, письменник, педагог – багатогранна особистість Григорій Савич Сковорода, який мав ще безліч талантів. Але найбільше він цінував свободу, світ його ловив, але так і не спіймав. Дізнатись більше можливо, переглянувши віртуальну виставку «Дух животворить. Читаємо Г. С. Сковороду».

Дивитись «Віртуальні виставки»

14.11.2018


Професійний розвиток логопеда

14 листопада – Міжнародний день логопеда. Це одна з найбільш важливих соціальних професій. Фахівці цієї галузі повертають дітям розкіш людського спілкування, дають можливість активно жити в суспільстві та успішно розвиватися.

До професійного свята бібліотека підготувала майбутнім логопедам виставку, яка містить теоретико-практичний матеріал і допоможе в оволодінні обраною спеціальністю.

Дивитись «Виставки»

13.11.2018


Розцвітай же, слово

(до Дня української писемності та мови)

Мова є найважливішим, найдорожчим і наймогутнішим зв’язком, що поєднує віджилі, живі й майбутні покоління народу в одне велике історичне живе ціле. Вона не тільки виражає життєвість народу, але і є самим цим життям.

К. Ушинський

Дивитись «Виставки»

09.11.2018


Мастер совершенного слова

200 лет со дня рождения И.С. Тургенева

Звернення до класики, введення її у широкий сучасний контекст — є важливим напрямком роботи бібліотеки БДПУ.

Аудиторія літературного тижня, присвяченого 200–річчю від дня народження І. С. Тургенєва, мала змогу ознайомитись з виставкою «Майстер довершеного слова», та прослухати цікаву розповідь про твори класика 1883 – 1930 років видання від бібліотекаря І категорії Валентини Кіосєвої, відповідальної за  Фонд рідкісної та цінної книги.

Дивитись «Виставки»

07.11.2018


Запорізька книжкова толока 2018  

Відкриваємо нове.

Дивитись «Літературний гід»

02.11.2018


У сподіваннях і трагічних зламах

(художні твори про  Українську революцію)

Книжкова виставка «У сподіваннях і трагічних зламах» продовжує бібліотечний проект «Українська революція 1917–1921 рр. у літературі». Виставка презентує художню прозу, присвячену цим буремним, трагічним подіям. Це «…слова, які ввійшли в історію і означили в ній долю української культури… Прагнення донести правду, підхопити зупинену пісню і продовжити обірване життя має силу нездоланну».

(Є. Сверстюк)

Дивитись «Віртуальні виставки»

30.10.2018


Професії майбутнього:

профорієнтаційна робота в школі

Якщо вірити вченим, у найближчі десятиліття наш світ чекають глобальні зміни. Екологія, медицина, наука, економіка та навіть соціальний устрій суспільства зазнають перетворень. Зміни стосуватимуться і ринку праці: новітні технології дадуть змогу створити десятки нових спеціальностей або повернути до життя чимало професій.

Саме тому основна мета допрофільної підготовки – формувати у школярів здатність робити усвідомлений вибір подальшого профілю навчання. Яку освіту отримати, щоб бути затребуваним.

Дивитись «Виставки»

23.10.2018


Давнина книжкових ювілеїв

(з  фондів РЦК)

Беззаперечним залишається ствердження : не буває загублених у часі книжок. Зберігаючи дух минувшини вони пройшли крізь віки і світи й сьогодні відмічають річниці ювілеїв.

Дивитись «Тематичні виставки фонду РЦК»

22.10.2018


Плекаємо лицарів :

патріотичне виховання захисників Вітчизни

Відомий вчений, педагог – Григорій Ващенко підкреслював, що джерелом натхнення у «героїчній службі» Батьківщині може бути лише усвідомлення власних обов’язків, сполучене з палкою любов’ю до неї і до свого народу.

До Дня Покрови Пресвятої Богородиці бібліотека БДПУ підготувала виставку «Плекаємо лицарів : патріотичне виховання захисників Вітчизни», з матеріалами якої можливо ознайомитись у читальному залі головного корпусу БДПУ.

Дивитись «Виставки»

11.10.2018


Нові здобутки наших авторів

Понеділок розпочався з приємного візиту нашого друга  – пана Степана Гериліва, який приніс нові поповнення до бібліотечних фондів. Це продовження серії про життя та діяльність бердянських волонтерів «Наші Атланти». Десять примірників книги «Наші Атланти: під покровом материнської сльози» дійдуть до наших читачів.

Дякуємо пану Степану за безцінні подарунки бажаємо йому і подальшого авторського неспокою.

Писала та робила світлини: Тетяна Шилова, бібліотекар 1 категорії.

08.10.2018


День працівників освіти

До Дня працівників освіти колектив бібліотеки підготував цілий комплекс виставок з загальною назвою:  «Сузір’я педагогічної творчості».  Яскраві стенди привертали увагу гостей та працівників університету. Нові розробки науковців БДПУ завжди дуже радують бібліотекарів, бо дають їм змогу показати нові поповнення бібліотечних скарбниць. І тому назва виставки «БДПУ: формуємо образ майбутнього» вже сама говорить про широку участь університету в освітніх інноваціях країни та світу.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

08.10.2018


Знакові постаті літератури ХІХ століття

Історія знає багато талановитих, креативних, незбагнених та особливих творців, які залишили вагомий слід в історії людства.

Такими геніями однієї епохи були письменники Ж. Верна, Ч. Діккенс, Ф. Достоєвський.

Пропонуємо переглянути виставку: «Знакові постаті літератури ХІХ століття», яка присвячена творчості цих письменників.

Дивитись «Виставки»

04.10.2018


Поет будує душу…

Кость Москалець – сучасний талановитий письменник, музикант, активний учасник культурного життя країни, відлюдник – постать, огорнена флером загадки.

Дивитись «Літературний гід»

02.10.2018


Соціальний педагог:

технології професійної діяльності

«Воістину великий той, хто володіє великим милосердям».

Фома Кемпійський

Соціально-педагогічні технології — це сукупність прийомів, методів і впливів, які застосовуються для досягнення поставлених цілей в процесі соціального розвитку, для розв’язання тих чи інших соціальних проблем.

Дивитись «Виставки»

01.10.2018


Творча спадщина В. О. Сухомлинського

(до 100-річчя від дня народження)

Творчість В. О. Сухомлинського з кожним роком все більше привертає увагу світової наукової та педагогічної спільноти. Розроблена ним педагогічна система не лише збагатила науку новаторськими ідеями, але й зробила внесок як в теорію , так і в практику навчання та виховання.

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

01.10.2018


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет