Новини та події


Запорізька книжкова толока 2018  

Відкриваємо нове.

Дивитись «Літературний гід»

02.11.2018


У сподіваннях і трагічних зламах

(художні твори про  Українську революцію)

Книжкова виставка «У сподіваннях і трагічних зламах» продовжує бібліотечний проект «Українська революція 1917–1921 рр. у літературі». Виставка презентує художню прозу, присвячену цим буремним, трагічним подіям. Це «…слова, які ввійшли в історію і означили в ній долю української культури… Прагнення донести правду, підхопити зупинену пісню і продовжити обірване життя має силу нездоланну».

(Є. Сверстюк)

Дивитись «Віртуальні виставки»

30.10.2018


Професії майбутнього:

профорієнтаційна робота в школі

Якщо вірити вченим, у найближчі десятиліття наш світ чекають глобальні зміни. Екологія, медицина, наука, економіка та навіть соціальний устрій суспільства зазнають перетворень. Зміни стосуватимуться і ринку праці: новітні технології дадуть змогу створити десятки нових спеціальностей або повернути до життя чимало професій.

Саме тому основна мета допрофільної підготовки – формувати у школярів здатність робити усвідомлений вибір подальшого профілю навчання. Яку освіту отримати, щоб бути затребуваним.

Дивитись «Виставки»

23.10.2018


Давнина книжкових ювілеїв

(з  фондів РЦК)

Беззаперечним залишається ствердження : не буває загублених у часі книжок. Зберігаючи дух минувшини вони пройшли крізь віки і світи й сьогодні відмічають річниці ювілеїв.

Дивитись «Тематичні виставки фонду РЦК»

22.10.2018


Плекаємо лицарів :

патріотичне виховання захисників Вітчизни

Відомий вчений, педагог – Григорій Ващенко підкреслював, що джерелом натхнення у «героїчній службі» Батьківщині може бути лише усвідомлення власних обов’язків, сполучене з палкою любов’ю до неї і до свого народу.

До Дня Покрови Пресвятої Богородиці бібліотека БДПУ підготувала виставку «Плекаємо лицарів : патріотичне виховання захисників Вітчизни», з матеріалами якої можливо ознайомитись у читальному залі головного корпусу БДПУ.

Дивитись «Виставки»

11.10.2018


Нові здобутки наших авторів

Понеділок розпочався з приємного візиту нашого друга  – пана Степана Гериліва, який приніс нові поповнення до бібліотечних фондів. Це продовження серії про життя та діяльність бердянських волонтерів «Наші Атланти». Десять примірників книги «Наші Атланти: під покровом материнської сльози» дійдуть до наших читачів.

Дякуємо пану Степану за безцінні подарунки бажаємо йому і подальшого авторського неспокою.

Писала та робила світлини: Тетяна Шилова, бібліотекар 1 категорії.

08.10.2018


День працівників освіти

До Дня працівників освіти колектив бібліотеки підготував цілий комплекс виставок з загальною назвою:  «Сузір’я педагогічної творчості».  Яскраві стенди привертали увагу гостей та працівників університету. Нові розробки науковців БДПУ завжди дуже радують бібліотекарів, бо дають їм змогу показати нові поповнення бібліотечних скарбниць. І тому назва виставки «БДПУ: формуємо образ майбутнього» вже сама говорить про широку участь університету в освітніх інноваціях країни та світу.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

08.10.2018


Знакові постаті літератури ХІХ століття

Історія знає багато талановитих, креативних, незбагнених та особливих творців, які залишили вагомий слід в історії людства.

Такими геніями однієї епохи були письменники Ж. Верна, Ч. Діккенс, Ф. Достоєвський.

Пропонуємо переглянути виставку: «Знакові постаті літератури ХІХ століття», яка присвячена творчості цих письменників.

Дивитись «Виставки»

04.10.2018


Поет будує душу…

Кость Москалець – сучасний талановитий письменник, музикант, активний учасник культурного життя країни, відлюдник – постать, огорнена флером загадки.

Дивитись «Літературний гід»

02.10.2018


Соціальний педагог:

технології професійної діяльності

«Воістину великий той, хто володіє великим милосердям».

Фома Кемпійський

Соціально-педагогічні технології — це сукупність прийомів, методів і впливів, які застосовуються для досягнення поставлених цілей в процесі соціального розвитку, для розв’язання тих чи інших соціальних проблем.

Дивитись «Виставки»

01.10.2018


Творча спадщина В. О. Сухомлинського

(до 100-річчя від дня народження)

Творчість В. О. Сухомлинського з кожним роком все більше привертає увагу світової наукової та педагогічної спільноти. Розроблена ним педагогічна система не лише збагатила науку новаторськими ідеями, але й зробила внесок як в теорію , так і в практику навчання та виховання.

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

01.10.2018


Педагогіка спрямована в майбутнє

(до 100-річчя від Дня народження В. О. Сухомлинського)

«Цікавість до знань неможлива без постійного читання літератури» – наголошував Василь Олександрович Сухомлинський. З його ім’ям пов’язаний розвиток української педагогіки ХХ століття. Його праці та ідеї брали і беруть за основу педагоги-новатори різних країн світу.

Дивитись «Виставки»

28.09.2018


Моя професія — вихователь

«Державна посада…, яка полягає у всілякому піклуванні про виховання хлопчаків і дівчаток…

Ця посада значно важливіша від усіх найвищих посад у державі.»

Платон

Дивитись «Виставки»

27.09.2018


Завітайте до бібліотеки!

У рамках програми «Підвищення інформаційної компетентності користувачів», продовжуються ознайомчі екскурсії зі студентами всіх факультетів БДПУ. З приводу проведення  екскурсій звертатися до бібліотеки (кабінет № 10, головний корпус).

Дивитись «Екскурсії»

27.09.2018


Творчий спадок В.О. Сухомлинського

«Людина для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе  обділеною, збіднілою і спустошеною».

(В. О. Сухомлинський)

Запрошуємо переглянути рекомендаційний список літератури до 100-річчя від Дня народження Великого Педагога.

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

27.09.2018


Наші Атланти:

 під покровом материнської сльози

Четверта книга нашого автора Степана Гериліва продовжила серію Наших Атлантів. Це документальний опис діяльності бердянських волонтерів-атлантівців, який вийшов до 4-ї річниці заснування організації.

Дякуємо пану Степану за постійне поповнення наших фондів, і не тільки наших, бо знаємо, що вчора він отримав листа з подякою за ці книги від НБУ ім. В.І.  Вернадського.

Бажаємо нам всім миру на рідній землі!

25.09.2018


«Говоримо про Свободу»

Львівський книжковий форум.

Зустрічі, розмови, враження. І звичайно — нові цікаві книги.

Дивитись «Літературний гід»

25.09.2018


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет