Конкурс. Найкращий читач 2014 року

"Найкращий читач 2014 року"

Фото вручення грамот:

Fotor1118114631

 

Список учасників кокурсу:

1. Живогляд Тетяна – староста 21 групи ІФСК в номінації «Найчитаюча студентська група».

2. Михайлик Марина – студентка 31 групи ІФСК в номінації «За обізнаність і любов до художньої літератури».

3. Рожкова Руслана – студентка 41-а групи ІФСК в номінації «За обізнаність і любов до української літератури».

4. Тичиніна Валентина – студентка 41-в групи ІФСК в номінації «За постійність і вірність бібліотеці».

5. Гаман Юлія – студентка 31 групи СГФ в номінації «Читаюча староста».

6. Савченко Ольга – студентка 31 групи СГФ в номінації «Найдопитливіша читачка».

7. Селіванов Василь – студент 21 групи СГФ «Самий серйозний читач».

8. Рак Юлана – студентка 41 групи СГФ в номінації «В ногу з інноваційними технологіями».

9. Харченко Денис – студент 62 групи СГФ в номінації «Найактивніший читач Медіацентру».

10. Шалаєв Віталій – студент 21 групи СГФ в номінації «Самий наполегливий читач».

11. Шунькіна Ольга – студентка 41 групи СГФ в номінації « Найактивніша читачка кабінету соціальних дисциплін».

12. Юдіна Олександра – студентка 31 групи СГФ в номінації «Найнаполегливіша читачка кабінету соціальних дисциплін».

13. 301 група ІСПКО в номінації «Найбільш читаюча група».

14. Воєвода Марина – студентка 302 групи ІСПКО в номінації «Наполеглива читачка».

15. Гладушенко Анна – студентка 402 групи ІСПКО в номінації «Найактивніша читачка».

16. Зерниченко Катерина – студентка 402 групи ІСПКО в номінації «Різностороння читачка».

17. Калюжна Альона — студентка 503 групи ІСПКО в номінації «Найбільш доброзичлива читачка».

18. Калюжна Світлана – студентка 503 групи ІСПКО в номінації «Найбільш доброзичлива читачка».

19. Кіосова Ганна – студентка 202 –а група ІСПКО в номінації «Найвідповідальніша читачка».

20. Мельникова Наталія – студентка 202 –б групи ІСПКО в номінації «Найпунктуальніша читачка».

21.Нестеренко Ольга – студентка 402 групи ІСПКО в номінації «Найдопитливіша читачка».

22. Падалка Анастасія – студентка ІСПКО в номінації «Ерудована читачка».

23. Радченко Оксана – студентка 202 групи ІСПКО в номінації «Читаюча староста».

24. Євтушенко Анастасія – студентка 502 групи ІІСПКО в номінації «Найактивніша читачка Медіацентру».

25. Єна Вікторія – студентка 401 групи ІСПКО в номінації «За вірність бібліотеці».

26. Біла Юлія – студентка 64 групи ФЕУ в номінації «Відповідальна читачка».

27. Жаров Володимир – студент 64 групи ФЕУ «Найактивніший читач наукової літератури».

28. Філатов Олександр – студент 64 групи ФЕУ в номінації «Поціновувач художньої літератури».

29. Бандуров Сергій – студент 31 групи ФФМТО в номінації «Найактивніший читач».

30. Корнієнко Анна – студентка 21 групи ФФМТО в номінації «Перспективна читачка».

31. Лавріненко Крістіна – студентка 31 групи ФФМТО в номінації «Постійна читачка».

32. Бєлов Сергій – студент 22 групи ФФВ в номінації «Найвірніший читач».

33. Деревянко Роман – студент 21 групи ФФВ в номінації «Самий постійний читач».

34. Либа Яна – студентка 11 групи ІППОМ в номінації «Перспективна читачка».