Педагогічні інформаційні ресурси

Педагогічні інформаційні ресурси


1. Освітній портал «Педагогічна преса»

http://pedpresa.ua/

Освітній портал ПедПРЕСА розповідає про середню та вищу освіту в Україні, ЗНО, науковий світ, студентське життя, відео арт-школу. Завдяки "корисному відео" є можливість побувати на вебінарах, зустрічах і конференціях з педагогічної тематики.

2.Педагогічний музей України

http://pmu.in.ua

Музей володіє колекціями підручників, документів, фотографій, періодичних педагогічних видань, педагогічних посібників XIX-XX століть, матеріалами про репресованих вчителів, комплектами матеріалів вчителів і вчених-педагогів України, методичних посібників та технічних засобів навчання різних епох.

3. WEB- Мультимедіа енциклопедія «Історія педагогіки»

http://webhp.kspu.edu/joomla/index.php

Цей сайт  — певна спроба створити компонент майбутнього освітнього середовища, у якому буде комфортно як викладачам, так і студентам, де нові інформаційні технології стануть служити такій традиційній, але дуже важливій дисципліні, як «Історія педагогіки».  За рахунок мультимедіа  створено структуру, що відповідає сучасним вимогам кредитно-модульної системи, а також  сучасну WEB-систему оцінювання якості підготовки і самопідготовки студентів.

 

4. Актуальні проблеми педагогіки, психології та професійної освіти

http://journals.uran.ua/apppfo

Рецензований інтернет-журнал публікує результати наукових пошуків у сфері педагогіки, психології та фахової освіти, висвітлює питання дистанційної освіти, використання інноваційних технологій навчання, підвищення якості педагогічної освіти.

 

5. Рedlib.ru

http://pedlib.ru/

Педагогічна бібліотека,  що постійно поповнюється. Популярні і наукові видання, підручники з педагогіки, її прикладних галузей, а також наук медичного і гуманітарного циклів, що мають відношення до виховання і навчання дітей. Є розділи «Логопедія», «Дефектологія», «Психологя».

 

6. Всеукраїнський  портал «Початкове навчання»

http://www.nachalka.com.ua/

На сайті розміщені нормативно-правові документи, статті, методичні розробки уроків, відеотека та бібліотека для вихователів днз та вчителів початкових класів.