Електронні галузеві бібліотеки

Оновлено: 23.01.2019


Природознавчі та технічні е-бібліотеки

Гуманітарні  е-бібліотеки

Художні  е-бібліотеки

Універсальні е- бібліотеки

 
На сайті зібрана уся інформація, яка тільки може знадобитися звичайному українському студенту або абітурієнту. Так, в базі даних є усі наукові та освітні підручники, які ухвалені Міністерством освіти, та багато інших популярних примірників.
 
Велика онлайн бібліотека з універсальним змістом книг. На сайті розміщені дипломні проекти, ГОСТи, стандарти, художня та навчальна література. Для безкоштовного скачування.

 

Народна освіта

На сайті розміщені підручники (1 – 11 класс) з різних галузей знань. Вони допоможуть вам підготуватися до ЗНО та домашньої роботи. Всі навчальні матеріали у відкритому доступі. 

RoyalLib

Електронна бібліотека RoyalLib

На сайті представлені книги для безкоштовного скачування в 5 електронних форматах: DOC, RTF, FB2, HTML, TXT. Для зручності користування бібліотекою, є «читальний зал». Ви маєте можливість читати книги прямо на сайті.Читалка дозволяє налаштувати формат книги «під себе» — вибрати тип, розмір, колір шрифту, колір фону, довжину рядка.

Навчальні матеріали онлайн

Навчальні матеріали онлайн

Електронна бібліотека навчальних матеріалів. Охоплює різні галузі наук.Підручники з економіки, педагогіки, права, історії, журналістики та багато іншого.

Westudents

Підручники для студентів

Розміщено навчальні матеріали з питань енергетики, інженерії, історії, комп’ютерних наук,  масових комунікацій, математики, мовознавства, правознавства, програмування, філософії та інших дисциплін.

Всеукр. електрона бібліотека

Всеукраїнська електронна бібліотека

Ресурс, який надає доступ до україномовної літератури різних напрямків і жанрів (навчальна, наукова, художня, критична, науково-популярна література).

Библиотекарь ру

Електронна бібліотека «Библиотекарь.Ру»

«Библиотекарь.Ру» — електронна бібліотека літератури з історії, мистецтва, культури та прикладних наук. Представлені книги, періодика, графіка та довідкова література.

Світова цифрова бібліотека

Світова цифрова бібліотека

Cвітова цифрова бібліотека — міжнародна цифрова бібліотека створена за підтримки ЮНЕСКО та Бібліотеки Конгресу США. Бібліотека представляє через Інтернет у багатомовному форматі найкращі зразки культурної спадщини різних країн світу, включаючи рукописи, карти, рідкісні книги, нотні партитури, звукозаписи, фільми, фотографії, креслення та інші матеріали.

гум.науки

vuzlib.net

Історія, політологія, психологія, право,менеджмент, фінанси, економіка підприємством, філософія – все на vuzlib.net.

DOCPLAYER

Cайт спрощує пошук книг, які допоможуть підготуватися до іспиту, повним звітів і дослідницьких робіт, а також книг самостійного навчання в різних областях. Навчальна бібліотека веб-ресурсу містить тисячі навчальних посібників, статей і книг з широкого кола академічних предметів.

 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет