«Безмірність в світі мір» — М. Цвєтаєва

20.10.2017


20.10.2017 р. бібліотека університету провела літературну вітальню, присвячену 125-річчю з дня народження Марини Іванівни Цвєтаєвої.

Про життєвий і творчий шлях поета розповіла аудиторії к.філ.н., доц. І.Е. Співак. Ії розповідь доповнили фрагменти художнього фільму про Цвєтаєву та романс у виконанні Олени Камбурової.

Цвєтаєва і Стус, українські переклади поезії, рецепція творчості Цвєтаєвої в українському літературознавстві. Цих та інших питань торкнулась у своєму виступі д.філ.н., проф. О.Д. Харлан.

Бібліотека дякує за творчу співпрацю кафедру української літератури та компаративістики, кафедру зарубіжної літератури та теорії літератури, а також студентів філологічного факультету: Єсіпову А., Разумову Л., Сухареву Г., Попівщую В., Гречко Н., і студентів гуманітарно-економічного факультету: Сорокіну О., Чигринець Д., Дворицьку А., Конореву Л., Рожнова А.
Їх зворушливе прочитання творів геніального поета свідчить, що інтерес молоді до високої поезії не згасає.

Провідний бібліотекар Куторга А.В. презентувала аудиторії книжкову виставку «Безмірність в світі мір». До уваги читачів були представлені твори Марина Цвєтаєвої, спогади сучасників, літературознавчі розвідки.

Засідання вітальні проводила зав. відділом обслуговування Філон І.М., технічний супровід підготувала провідний бібліотекар Потапенко Г.В.