Світ літературної казки

24.02.2017


Новою темою Літературної вітальні стали «Світи літературної казки», які зібрали істинних поціновувачів даного літературного жанру і просто люблячих великі і мудрі казки.

Було дуже приємно, що крім студентів гуманітарно-економічного факультету, студентів філологічних спеціальностей і дошкільної освіти в засіданні приймали активну участь і інші поважні гості. Гарну доповідь з жанру «Пригоди літературної казки» зробила к.філ.н. Б.А. Салюк, В обговоренні морально-філософських питань в казкових світах за романами Д. Толкіна, К. Льюіса  були активними студенти-історики.

к.філ.н. Салюк Б.А.

 

Студенти факультету ГЕФ

Зав. сектором абонементів Кюрчева Н.А. презентувала літературу з бібліотечних фондів, присвячену виховним функціям казки, яка може бути корисною студентам та майбутнім фахівцям.

Кюрчева Н.А.

 

Філон І.М.

Гостями вітальні були д.пед.н., доц., перший проректор університету О.І. Гуренко, к.філ.н., доц. кафедри української літератури та компаративістики Богданова М.М.

Незмінною господаркою Літературної вітальні була Філон І.М., зав. відділом обслуговування. Відмінний технічний супровід підготувала та провела Потапенко Г.В., провідний бібліотекар.

Пропонуємо переглянути презентацію «Світи літературної казки

Література з даної теми →Дивитись «Вистаки»