Энциклопедия Бердянска

12.01.2016


Пропонуємо  ознайомитись.

Маленька дитина питає: «Як звали дідуся мого дідуся?» Вчений замислюється, розкопуючи старовинні артефакти.  Закохані  торкаються  руками давньої будівлі і на  мить задумуються: хто колись стояв тут і теж казав  єдині в світі слова?.  Так живе пам’ять поколінь і збагачується людське життя…

Сьогодні ми тримаємо в руках новий том  енциклопедичного бердянського видання. Це видання  не тільки дає змогу кожному читачеві ознайомитись з історією міста від стародавніх часів, але й навіть побачити себе на його сторінках.

Автори «Енциклопедії Бердянська» дають своїм читачам унікальну можливість зблизька побачити давню і недавню історію нашого міста, доторкнутись до живої реальності фактів та біографій. І одночасно відчути «пафос дистанції» між предками та нащадками, побачити наше місто в загальній історії  України та світу.

Видання містить матеріали з архівів та музеїв, дореволюційних та довоєнних бердянських газет, публікацій з «Південної зорі» та «Азовського вісника», спогади старожилів та сучасників.

IMG_2786

 

 

Энциклопедия Бердянска. Историко – краеведческий общественно – политический справочник: в 2 т. / руков. тв. кол . В.И. Михайличенко. – Мелитополь : ООО «Издательский дом  Мелитопольской городской типографии», 2013. Т.1: А –Л. –2013. – 992 с.

 

 

 

 

Нам удвічі приємніше презентувати цей том, бо в ньому є сторінки присвячені відкриттю нашого Фонду рідкісних та цінних видань, першому не тільки в Бердянську, але й у області. Відтепер ми з гордістю можемо сказати, що ми також є історичним надбанням міста.