Новини та події


Мислити – значить існувати : філософська думка Європи

Впродовж 16-ти років Україна святкує День Європи (відзначається 18 травня 2019 року).

Бібліотека БДПУ пропонує виставку «Мислити – значить існувати : філософська думка Європи», в якій відображено історично-філософський процес формування Європи як культурно-цілісного феномену.

Дивитись «Виставки»

17.05.2019


«Книга запитує про майбутнє»

Бібліотека БДПУ в рамках Днів науки започаткувала новий проект. Це інтелектуальна гра «Книга запитує про майбутнє», яка пройшла під час роботи студентської секції «Історія». Великі антиутопії ХХ ст. задавали питання про образ майбутнього і отримували цікаві відповіді від викладачів і студентів Гуманітарно-економічного факультету.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

15.05.2019


Студентська секція «Актуальні проблеми менеджменту організацій і адміністрування»

14 травня б-ка БДПУ забезпечила інформаційний супровід проведення студентської секції «Актуальні проблеми менеджменту організацій і адміністрування». Були презентовані книжкові виставки «Індустрія гостинності: нові обрії», «Управління освітою» та проведено короткий огляд матеріалів сайту бібліотеки БДПУ з даної тематики.

15.05.2019


«Корифей української прози»

(до 170-річчя від дня народження Панаса Мирного)

Панас Мирний – один із перших, хто вивів українську літературу на нові «рейки» епічної прози. Ми згадуємо відомого письменника в день його 170-річчя.

Дивитись «Виставки»

08.05.2019


Гортаючи окремі сторінки

(до Всесвітнього Дня книги та авторського права)

Книжкові виставки, які постійно презентуються бібліотекою і виконують функції інформаційного супроводу до поточних лекцій, традиційно займають своє місце у координації роботи з кафедрами вишу.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

24.04.2019


Вища школа. На шляху змін

Освіта — основа інтелектуального, культурного, духовного, соціального, економічного розвитку суспільства і держави.

Вища професійна школа займає особливе місце в системі освіти України. Вона є акумулятором інтелектуального багатства суспільства й рушієм соціально-економічного прогресу.

Дивитись «Виставки»

22.04.2019


Екологічне виховання

(До Дня довкілля)

«У людства повинно бути майбутнє і воно може бути світлим. Нерозв’язаних проблем немає. Пройти небезпечну ділянку шляху в майбутнє допоможе світло екологічних знань, активність, праця та високий професіоналізм».

М. Ф. Реймерс

Дивитись «Виставки»

18.04.2019


Індустрія гостинності: нові обрії

Індустрія гостинності (hospitality industry) — один із суб’єктів туристичної індустрії, бізнес, спрямований на забезпечення туристів житлом, харчуванням, а також організацією їх дозвілля.

Дивитись «Виставки»

15.04.2019


«Мій рідний край – моя земля!»

Запорізька область – це земля, яка славиться своїм козацьким минулим, патріотичним сьогоденням та зірковим майбутнім. Продовжуємо краєзнавчий цикл присвячений ювілею нашої маленької батьківщини.

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

15.04.2019


Школа і соціум. Творення громадського суспільства

«Завдання всіх майбутніх діячів руху громадсько активних шкіл – знайти кращі способи розкриття потенціалу в дітях, їхніх сім’ях і всіх членах громади. Існує неперервний зв’язок між тим, що відбувається в школах, і тим, що вдома й на вулиці. Наша відповідальність – намагатися віднайти спосіб зробити його позитивним».

(Ларрі Е. Деккер)

Дивитись «Виставки»

09.04.2019


Дитина в сучасному соціопросторі: формуємо цінності

Дитинство – період активного соціального «розгортання» зростаючої особистості та освоєння соціокультурних досягнень суспільства, період проби і самовизначення себе у соціальному просторі світу людей. Цей світ відкривається дитині поступово у системі існуючих ціннісних орієнтацій, рольових взаємин, правил соціальної поведінки, культурних норм взаємодії.

Дивитись «Виставки»

08.04.2019


Греція: минуле і сучасне

Колиска західної цивілізації, вічно юна і прекрасна Греція. Такою вона постала на книжкових виставках представлених бібліотекою БДПУ на заході, присвяченому 25-річчю з Дня заснування Бердянського міського грецького товариства «Еллада», що відбувся 5 квітня, в університетській актовій залі. Античність і друга світова війна, археологічні знахідки і художня література — інформаційний супровід заходу розкривав тему в різних аспектах.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

08.04.2019


Г.Ф.Кольб «История человеческой культуры»

Ноосфера – своєрідна узагальнююча система розвитку культури людства. Вивчення історико – культурологічних аспектів глобальних проблем цивілізації становить пріоритетний інтерес для сучасного суспільства та визначення його майбутнього.

Дивитись «Книжкові пам’ятки живуть у сьогоденні»

05.04.2019


«Соціальні мережі в роботі бібліотек»

Важливу роль у сучасному світі відіграють соціальні мережі – це простий спосіб розповісти про те, що відбувається навколо вас.

Долучайтеся до бібліотеки БДПУ на сторінках СМ  Facebook та Instagram.

Дивитись «Бібліотечна освіта»

04.04.2019


Професія педагога: стратегії творчого розвитку

Педагог – людина, яка вчиться все своє життя та крокує в одну ногу зі змінами в суспільстві. 

Дивитись «Виставки»

03.04.2019


Читаємо істориків. Беремо відповідальність за майбутнє.

Історичний тиждень. Бестселери 21 століття.

Дивитись «Літературний гід»

29.03.2019


«В пошуках живої душі»

(210 років з Дня народження М. В. Гоголя)

Микола Гоголь – одна з самих містичних постатей літератури ХІХ століття. Його життя та творчість такі багатогранні, що до сьогоднішнього дня викликають інтерес дослідників.

Дивись «Віртуальні виставки»

29.03.2019


Історичний тиждень. Кінолекторій «Крути. 1918»

Бібліотека БДПУ надала інформаційну підтримку при проведенні кінолекторію історичної тематики (перегляд і обговорення фільму «Крути. 1918»). Була презентована виставка «За волю, за гідність, за славу», присвячена трагічним і легендарним подіям 29 січня 1918 року. Захід відбувся у рамках проведення  історичного тижня (організатори Студентська рада БДПУ, кафедра історії та філософії Гуманітарно-економічного факультету)

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

26.03.2019


Модернізація освіти

(рекомендаційний список газетно-журнальних статей)

Людство постійно збагачує теорію та практику навчання. Стратегія розвитку сучасної школи обумовлюється потребами суспільства та освітньої інфраструктури.

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

21.03.2019


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11