Новини та події


Формування математичних уявлень у дітей дошкільного віку

«Людський розум є математичним: він прагне до точності, до вимірювання, до порівняння. Без математичного виховання та освіти неможливо ані зрозуміти прогрес нашої епохи, ані взяти в ньому участь».

(М. Монтессорі)

Дивитись «Виставки»

18.05.2021


Бібліотека – філологам!

Студенти Факультету філології та соціальних комунікацій ознайомились з матеріалами виставки, присвяченій В. Стефанику. Була представлена спадщина автора, критика і матеріалознавство, навчальна та методична література.

17.05.2021


Круглий стіл «Соцмережі та маніпуляція свідомістю людини. Як запобігти?» 

12 травня 2021 року в рамках Днів науки на гуманітарно-економічному факультеті викладачами кафедри історії та філософії, працівниками бібліотеки БДПУ та здобувачами вищої освіти гуманітарного відділення було проведено круглий стіл, присвячений сучасним соціальним мережам та їхньому впливу на свідомість людини.

Дивитись «Університетське слово»

14.05.2021


Родинний світ: очима соціологів, психологів, письменників

«Міцна сім’я – як хороша книга : її зміст знаєш давно, але ще і ще раз хочеться перечитати».

(О. А. Захаренко)

Дивитись «Виставки»

14.05.2021


Наука в БДПУ: проекти, дослідження, інновації

Дні науки в Бердянському державному педагогічному університеті дають можливість показати всім творчі здобутки викладачів вишу, рівень їх дослідницької діяльності та вміння опрацювання інформації. Бібліотека презентує добірку наукових та навчально-методичних публікацій за 2018 — 2021 роки.

Дивитись «Виставки»

13.05.2021


Науково творчий пошук викладачів БДПУ

Незважаючи на складні умови та виклики сьогодення, викладачі БДПУ демонструють істотні здобутки за різними напрямками наукової діяльності. Пропонуємо вашій увазі праці викладачів на сторінках періодичних видань.

Дивитись «Виставки»

12.05.2021 


Селянський Бетховен: творчість Василя Стефаника (150 років від дня народження)

14 травня виповнюється 150 років від дня народження Василю Семеновичу Стефанику – українському письменнику, майстру експресіоністичної новели, громадському діячу, політику.

Дивитись «Виставки»

12.05.2021


«Із янголом на плечі» (60 років з дня народження І. Малковича)

10 травня 1961 року народився Іван Антонович Малкович – український поет і видавець, власник і директор видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», редактор, упорядник, автор та перекладач кількох десятків книжок для дітей, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка.

Дивитись «Виставки»

07.05.2021


Людина на війні: спогади про Другу світову

Жодна інша історична подія не залишила такої глибокої рани у пам’яті переважної більшості народів планети і душах людських, як Друга світова війна – війна небувалих масштабів, що розколола світ не тільки просторово-територіально, а й у часі. 

Ця війна залишається подією, до якої досі найбільше і найчастіше звертається наша активна історична пам’ять. Політики і полководці, рядові солдати і в’язні концтаборів, жінки та діти – конкретні люди, чий досвід і пам’ять і утворюють різнобарвну картину буття народу у кривавому світовому конфлікті.

Ми не відповідальні за минуле. Ми відповідальні за пам’ять про минуле.

Дивитись «Виставки»

07.05.2021


Танцю, до тебе прагне серце і душа  (до Міжнародного дня танцю)

«Хоча життя і не складається з одних лише танців, зате справжній танець – як усе життя».

Леонід Сухоруков

Дивитись «Виставку»

27.04.2021 


Вища школа України: інтеграція в світовий академічний простір

Шлях європейської та світової інтеграції, обраний Україною, зумовлює необхідність інтенсивних змін в політичному, економічному й соціальному житті нашої держави. Це зумовлює реформаційні процеси в освітній галузі, спрямовані на досягнення рівня найвищих світових стандартів.

Дивитись «Виставки»

22.04.2021 


Молитви для донечки та сина

Невтомність нашого автора Степана Гериліва, викликає у читачів повагу, бо опанування нового жанру — це нові горизонти та нові літературні твори. Яскрава книжечка «Твоїм ім’ям мене нагородили» з дитячими віршованими молитвами до своїх іменних покровителів гарно ілюстрована малюночками та цікава своїм змістом. Навіть дорослим хочеться зазирнути в неї та прочитати молитву до свого покровителя. Дякуємо, що даруєте примірники і нашій бібліотеці. Бажаємо написати ще багато молитв, щоб вистачило на всіх дітлахів.

22.04.2021 


Правові реформи в Україні

Створення громадянського суспільства, становлення України як демократичної, соціально орієнтованої, правової держави, неможливе без здійснення правової реформи. В свою чергу зазначена реформа повинна проводитися з урахуванням здобутків правових систем, існуючих у найбільш розвинутих країнах світового співтовариства.

Сучасні реалії державно-правових реформ засвідчують прагнення громадянського суспільства і органів публічної влади усіх рівнів до активних змін практично у всіх сферах життєдіяльності.

Дивитись «Виставки»

19.04.2021 


З іменем твоїм…

В цьому році виповнюється 15 років з дня виходу в світ збірки віршів «Світанок» нашого земляка та співробітника Віктора Юрченка. Пропонуємо всім бажаючим ознайомитися з творчістю поета.

Дивитись «Книги ювіляри»

14.04.2021


Здорова нація — здорова країна

Кожен рік у всьому світі святкують Всесвітній день здоров’я. У наш час здоров’я – це фізична, психологічна, соціальна гармонія людини. Здоровий спосіб життя є однією з найвагоміших умов та чинників формування, збереження і зміцнення здоров’я навіть у складних екологічних і соціально-економічних умовах; забезпечує високу працездатність, добре самопочуття, ефективну адаптацію до змін довкілля. Бережіть здоров’я з молодих літ, зміцнюйте і примно­жуйте його! Здоров’я — безцінний скарб, дарований вам природою і вашими предками.

Дивитись «Віртуальні виставки»

07.04.2021


Academic integrity

Усе частіше в освітянській спільноті доводиться чути термін «academic integrity» або ж «академічна доброчесність». Бібліотека БДПУ долучається до розповсюдження даної інформації. 30 березня провідні фахівці бібліотеки Галина Потапенко та Людмила Золотар провели онлайн-зустріч зі студентами і викладачами Факультету філології та соціальних комунікацій. Якщо бажаєте провести захід з даної тематики, звертайтесь до Медіа-центру, головного корпусу БДПУ.

Дивитись «Академічну доброчесність»

31.03.2021


Історичними шляхами БДПУ

Бердянський державний педагогічний університет веде свою історію від Бердянської чоловічої гімназії , яка була відкрита 8 вересня 1872 року. Пропонуємо вам ознайомитися з етапами розвитку нашого учбового закладу.

Дивитись «Виставки з краєзнавства»

29.03.2021


Навчання математики в середній школі: проблеми та здобутки

Кожний учитель прагне зацікавити учнів предметом, бо це є запорукою успішного навчання. Таке завдання, безсумнівно, ставлять перед собою і вчителі математики.

Дивитись «Віртуальні виставки»

26.03.2021 


Білорусь: знайома, незнайома

Інформаційно-ресурсний центр «Вікно в країну» презентує відкритий перегляд літератури «Білорусь: знайома і незнайома».

Дивитись «Виставки»

24.03.2021


 

М. Єфименко: власні унікальні педагогічні системи фізичного розвитку дітей дошкільного віку

Сьогодні багато дітей дошкільного віку мають проблеми зі здоров’ям і найчастіше з поставою, з руховим розвитком. Тому авторські методики М. М. Єфименка, які ґрунтуються на законах природи, дозволяють подолати ці вади, перетворити одноманітні заняття на заняття-вистави, що приносять дітям радість і користь.

Дивитись «Виставки»

23.03.2021 


«Поезія — це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі»

Наша земля щедра на таланти, на сильні характери і дуже поетична.

Запрошуємо всіх бажаючих у творчий політ поетичного слова і пам’ятаймо, поезія — це музика слів, що єднає всіх задля утвердження всього прекрасного в житті. Тож, любімо поезію, відчуваймо її гармонію, дихаймо нею, аби змінювати світ на краще!

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

19.03.2021

Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11