Новини та події


Нові  методики дошкільного виховання:

сторінками професійних періодичних видань

-Не сумуй, — сказала Алісa. — Рано чи пізно все стане зрозуміло, все стане на свої місця і вишикується в єдину красиву схему, як мереживо.Стане зрозуміло, навіщо все було потрібно, тому що все буде правильно.

«Аліса в країні чудес» Льюїс Керрол

Дивитись «Виставки»

05.12.2018


«Мені цікаво відкрити читачам невідоме…»

Юрій Винничук – одна з найепатажніших постатей сучасного українського літературного процесу: відомий дорослий і дитячий письменник, поет, перекладач та редактор, актор та журналіст.

Дивитись «Літературний гід»

30.11.2018


Нова українська школа – шлях у майбутнє

В концепції Нової української школи (НУШ) окреслена методологія реформування шкільної освіти.

НУШ – це нові державні стандарти, відповідна підготовка вчителів та оновлення навчального середовища. НУШ – це наше майбутнє!

Дивитись «Бібліографічні огляди та рекомендаційні списки літератури»

29.11.2018


Всесвітній День боротьби зі СНІДом

1 грудня вся світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.

Проблема поширення ВІЛ-інфекції впродовж майже 30 років усе ще залишається актуальною для світової співдружності. Сьогодні масштаби поширення вірусу імунодефіциту людини набули глобального характеру і постають реальною загрозою соціально-економічному розвитку більшості країн світу.

Дивитись «Виставки»

29.11.2018


Європейський романіст та історії друкування його творів

Час не має влади над геніями. Кожне наступне покоління сприймає їх по-новому. Задля осмислення величності романіста Тургенєва І.С.  фонд рідкісної та цінної книги пропонує звернутися також  до посмертних видань письменника.

Дивитись «Книжкові пам’ятки живуть у сьогоденні»

28.11.2018


Природа Північного Приазов’я

Зміна сезонів не впливає на красу природи рідного краю. Приазов’я багате на природно-географічні об’єкти, які не лише приносять естетичне задоволення, а й мають рекреаційні властивості.

Пропонуємо переглянути краєзнавчу виставку.

Дивитись «Краєзнавчі студії»

26.11.2018


НАН України: Визначні імена

«Українська академія наук… Повинна складатися із груп учених, які оплачуються державою і займаються наукою та дослідницькою роботою як справою свого життя».

В. І. Вернадський /програмна промова/

Дивитись «Віртуальні виставки»

23.11.2018


1933-й. Усвідомлена пам’ять

Пам’ять – безкінечна книга, в якій записано все: і життя людини, і життя країни, нації. Багато сторінок написано кривавим і чорним. Найтрагічнішою сторінкою історії нашого народу є Голодомор 1932-1933 років.

Дивитись «Виставки»

22.11.2018


День пам’яті жертв голодомору

21 листопада відбулась конференція до Дня пам’яті жертв Голодомору 1932-1933-й р. Її підготували і провели студенти Гуманітарно-економічного факультету та бібліотека університету.

На конференції була представлена книжкова виставка «1932-1933-й. Усвідомлена пам’ять».

Презентацію віртуальної виставки «Схилимо голови, схилимо» провела зав. відділом обслуговування Філон Ірина, технічній супровід бібліотекар І категорії Потапенко Галина.

Дивитись «Інтелектуально-пізнавальні заходи»

21.11.2018


Україна гідна свободи

/до Дня Гідності та Свободи/

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Свято встановлене на честь двох доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. До цього дня бібліотека представляє виставку «Україна гідна свободи!»

Дивитись «Виставки»

19.11.2018


Дух животворить. Читаємо Г. С. Сковороду

Філософ, мандрівник, письменник, педагог – багатогранна особистість Григорій Савич Сковорода, який мав ще безліч талантів. Але найбільше він цінував свободу, світ його ловив, але так і не спіймав. Дізнатись більше можливо, переглянувши віртуальну виставку «Дух животворить. Читаємо Г. С. Сковороду».

Дивитись «Віртуальні виставки»

14.11.2018


Професійний розвиток логопеда

14 листопада – Міжнародний день логопеда. Це одна з найбільш важливих соціальних професій. Фахівці цієї галузі повертають дітям розкіш людського спілкування, дають можливість активно жити в суспільстві та успішно розвиватися.

До професійного свята бібліотека підготувала майбутнім логопедам виставку, яка містить теоретико-практичний матеріал і допоможе в оволодінні обраною спеціальністю.

Дивитись «Виставки»

13.11.2018


Розцвітай же, слово

(до Дня української писемності та мови)

Мова є найважливішим, найдорожчим і наймогутнішим зв’язком, що поєднує віджилі, живі й майбутні покоління народу в одне велике історичне живе ціле. Вона не тільки виражає життєвість народу, але і є самим цим життям.

К. Ушинський

Дивитись «Виставки»

09.11.2018


Мастер совершенного слова

200 лет со дня рождения И.С. Тургенева

Звернення до класики, введення її у широкий сучасний контекст — є важливим напрямком роботи бібліотеки БДПУ.

Аудиторія літературного тижня, присвяченого 200–річчю від дня народження І. С. Тургенєва, мала змогу ознайомитись з виставкою «Майстер довершеного слова», та прослухати цікаву розповідь про твори класика 1883 – 1930 років видання від бібліотекаря І категорії Валентини Кіосєвої, відповідальної за  Фонд рідкісної та цінної книги.

Дивитись «Виставки»

07.11.2018


Запорізька книжкова толока 2018  

Відкриваємо нове.

Дивитись «Літературний гід»

02.11.2018


У сподіваннях і трагічних зламах

(художні твори про  Українську революцію)

Книжкова виставка «У сподіваннях і трагічних зламах» продовжує бібліотечний проект «Українська революція 1917–1921 рр. у літературі». Виставка презентує художню прозу, присвячену цим буремним, трагічним подіям. Це «…слова, які ввійшли в історію і означили в ній долю української культури… Прагнення донести правду, підхопити зупинену пісню і продовжити обірване життя має силу нездоланну».

(Є. Сверстюк)

Дивитись «Віртуальні виставки»

30.10.2018


Професії майбутнього:

профорієнтаційна робота в школі

Якщо вірити вченим, у найближчі десятиліття наш світ чекають глобальні зміни. Екологія, медицина, наука, економіка та навіть соціальний устрій суспільства зазнають перетворень. Зміни стосуватимуться і ринку праці: новітні технології дадуть змогу створити десятки нових спеціальностей або повернути до життя чимало професій.

Саме тому основна мета допрофільної підготовки – формувати у школярів здатність робити усвідомлений вибір подальшого профілю навчання. Яку освіту отримати, щоб бути затребуваним.

Дивитись «Виставки»

23.10.2018


Сторінка: 2  3  4  5  6  7  8  9  10  11
 

Бібліотека. Бердянський державний педагогічний університет