Публікації в ЗМІ

Слайд166


DSC4274-300x200

Гостинно відкрила свої двері «Літературна вітальня» нашої бібліотеки. Темою цієї зустрічі було знайомство студентства з творами лауреата Нобелівської премії  письменниці Світлани Алексієвич, яка довго йшла до цієї відзнаки. В цій білоруській жінці тісно переплелось коріння двох наших країн: України і Білорусії. Її героями стали кілька поколінь, які пройшли всі історичні перетворення нашої епохи, від післявоєнних років, до розвалу соціалістичної імперії, Чорнобиля та Афганістану, що все разом склало історію країни, загальну історію. І тому те, що авторка описує в своїх романах – дуже близьке і зрозуміле всім читачам…

Читати далі →Газета "Університетське слово"


DSC_0142-720x480

6 листопада,  в конференц-залі БДПУ відбувся цікавий захід, організований бібліотекарем Оленою Топорчук. Старт йому дав кінолекторій, присвячений 160-річчю з дня народження видатного історика, археолога, етнографа, музеєзнавця, фольклориста та письменника Д. І. Яворницького, де студенти дізналися багато цікавого про життя і творчість ученого, невтомного трудівника і патріота нашої Батьківщини…

Читати далі→Газета "Університетське слово"


Без имени-1копирование

Газета "Університетське слово" приєднується до привітань на адресу всіх працівників цього безцінного університетського осередку, з віками накопиченого, нашого людського досвіду і знань. Бажаємо Вам усіх благ, уваги ваших читачів і ваших справжніх шанувальників!  

   Напередодні професійного свята бібліотека нашого університету брала участь у конкурсах, які проводила Українська бібліотечна асоціація. Оголошені результати конкурсу з популяризації читання на сайтах бібліотек України в номінації: «Кращий сайт бібліотеки вищого навчального закладу 2015 року». В цій номінації перемогу отримав сайт бібліотеки БДПУ (https://library.bdpu.org/). (Адміністратор сайту – провідний бібліотекар Галина Потапенко).

   Переможцем  всеукраїнського конкурсу  літературних творів бібліотечних працівників 2015 року стала Ірина Філон – завідувач сектором читальних залів бібліотеки Бердянського державного педагогічного університету – за есе «Заради життя».

Читати далі→Газета «Університетське слово»


Рисунок5

22 вересня,  відкрилась університетська бібліотечна літературна вітальня.  Перший з циклу кінолекторіїв про сучасних митців української літератури був присвячений творчості цьогорічної ювілярки Оксани Забужко. Талановитий митець і публічний інтелектуал давно стала знаковою постаттю модернової української літератури. Її поезії, есеїстка, художня проза, наукові розвідки є захоплюючими творчими інтелектуальними подорожами крізь віки і культури в пошуках України, яку ми втратили.Гостем літературної вітальні стала доктор філологічних наук, професор БДПУ Софія Філоненко.

Читати далі→Газета «Університетське слово»


IMG_0049

15 вересня, працівники університетської бібліотеки організували квест «Через століття. Бердянськ і Ми», присвячений  Дню рідного міста. Цікаві питання перевіряли знання  студентів 2 та 3 курсів соціально-гуманітарного факультету щодо історії міста та його архітектури, імен особистостей, які були творцями нашого минулого, відомих поетів і письменників нашого краю. Звичайно ж в списку питань були й питання з історії становлення нашого університету.   Квест пройшов цікаво, невимушено, гамірно, з веселими коментарями та підтримкою вболівальників. Переможці отримали Грамоти та солодкі призи.

Газета «Університетське слово».


Б

3 вересня у Бердянському державному педагогічному університеті відбулась зустріч випускників 1965 року. Для поважних гостей були проведені екскурсії до музею університету і Фонду рідкої та цінної книги.

Газета «Університетське слово» (№ 9 — 10 (2015))

 


Logo_top

За підтримки європейського проекту TEMPUS 17.06.2015 року відбувся науково-практичний семінар який провела громадська організація «Українська спілка інвалідів – УСІ» на тему «Подготовка педагогов и образовательных менеджеров к работе с гетерогенными группами и организациями». Під час семінару були представлені унікальні напрацювання в діяльності освіти та культури, технічні засоби, спеціальне програмне забезпечення для адаптації підручників та літератури для незрячих учнів і студентів. На семінарі були присутні представники різних освітніх навчальних закладів. Представники від Бердянського державного педагогічного університету були зав. Бібліотекою Білокінь С.В. та викладачі.

Дивіться детальніше на сайті Tempus


IMG_5711

27-го квітня, в конференц-залі нашого університету проходив «круглий стіл», присвячений 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, ролі Українського народу у Другій світовій війні та перемозі антигітлерівської коаліції над нацизмом. На ньому розглядались два основні питання – «Роль українського народу у ІІ Світовій війні як учасника антигітлерівської коаліції» та «Донесення історичної правди українськими та регіональними ЗМІ».

У цьому заході взяли участь: бердянські історики, викладачі та студенти БДПУ, журналісти, представники громадських організацій національно-патріотичного спрямування: «Українська громада», «Просвіта», українсько-польське товариство «Відродження», а також завідувач сектору читальних залів університетської бібліотеки Ірина Філон, яка представила тематичну виставку книг, та інші. 

Газета «Університетське слово»


До дня пам’яті Тараса Григоровича Шевченка бібліотекою БДПУ був проведений бібліотечний кінолекторій «У вінок Шевченкової слави». На урочистому заході були присутні студенти та викладачі Бердянського державного педагогічного університету. У центрі уваги слухачів були нові роботи з сучасного шевченкознавства: твори Г.Грабовича, І.Дзюби, Л.Плюща, О.Забужко, Е.Сверстюк, Ю.Барабаша та ін. Творчість Т.Г. Шевченка повертається до нас новими гранями, вступає в плідний діалог з сучасниками. 

Дивитись TV — Бердянськ


1533832_426651357466556_8902568197832330618_n

Ми в соц.мережі.   

Університетські бібліотекарі: «Повертайтесь, бо ви нам потрібні!» Сьогодні до нас приєдналися й працівники бібліотеки БДПУ (завідувач – Світлана Білокінь), долучивши до нашого «фронтового вантажу» 6 кг печива, 20 устілок для взуття, 23 пари теплих шкарпеток, цукор, чай, цигарки – всього майже на тисячу гривень (див. світлини). Щиро дякуємо вам!!! Саме такі слова, що винесені в заголовок, просили передати бібліотекарі воїнам.

Дивитись на Facebook

 


IMG_3735

17 листопада — Міжнародний день студента. У святкувані прийняла активну участь бібліотека БДПУ. Були нагороджені переможці конкурсу  «Кращий читач року». Завідувач бібліотеки Світлана Білокінь вручила грамоти студентам, де були відмічені 33-и номінації: «Поцінювач художньої літератури», Найбільш доброзичливий читач», «Найчитаюча  студентська група», «За вірність бібліотеці» та інші.

Газета «Університетське слово»

Читати далі …


41

До дня свята "Логопедії" студенти 104-ї групи мали змогу ознайомитися з репозиторієм навчально-методичної літератури, фондом рідкісної та цінної книги, інформаційно-довідковим відділом, загальним читальним залом, Медіацентром БДПУ, знову завітати в уже такий знайомий методичний кабінет ІСПКО та до абонементу бібліотеки 5-го корпусу. Та висловили свою вдячність шановним Мирославі Михайлівні, Людмилі Миколаївні, Ірині Михайлівні, Галині Володимирівні, Ользі Борисівні, Наталії Анатоліївні за допомогу в організації та проведенні цього заходу!

Газета «Університетське слово»

Читати далі ...


DSC00535

Навчальні майстерні для організаторів інклюзивної освіти     

30-31 жовтня цього року в стінах Бердянського державного педагогічного університету в рамках реалізації спільного європейського проекту ТЕМПУС-IV «Підготовка педагогів та освітніх менеджерів до роботи з гетерогенними групами й організаціями» відбулася робота майстерень навчання освітніх менеджерів регіону в контексті інклюзивної освіти і гетерогенного середовища. Організаторами заходу стали Компетентнісний центр інклюзивної освіти, на чолі з директором Вікторією Загородновою, Інститут соціально-педагогічної та корекційної освіти, директор Лариса Казанцева, Інститут філології та соціальних комунікацій, директор Алла Сердюк, Бердянський міський та районний відділи освіти. Посильну допомогу в організації заходу надали працівники бібліотеки університету на чолі зі Світланою Білоконь, які представили виставку наукової та методичної літератури з питань інклюзивної освіти та гетерогенного середовища.

Газета "Південна зоря"(13.11.2014 року №81)

Газета «Університетське слово» (№ 19(72))

 


SDC10216-300x179

Газета «Університетське слово», повідомила, що в рамках «Тижня довкілля»  відбувся кінолекторій "Казка в житті дитини", в якому активну участь  прийняла зав. сектором читальних залів І.Філон. Вона відкрила читачам чарівний  світ казок, народжених фантазією Дж. Р. Р. Толкіна, Туві Янссона, Клайва Стейплза Люіса. 

Читати далі ...


444

Запорізька газета «МІГ» написала про відкриття у Бердянському державному педагогічному університеті Фонду рідкісної та цінної книги.

Газета «МІГ» № 1 за 3 січня 2013 р.